Disclaimer

Ostrzeżenia medyczne

Informacje na tej stronie internetowej należy traktować wyłącznie informacyjnie, nie mogą one w żaden sposób zastąpić konsultacji lekarskiej lub wizyty u specjalisty i w żadnym wypadku nie stanowią diagnozy ani recepty na leczenie.

Dlatego zawsze zaleca się konsultację z lekarzem i/lub specjalistą. Produkty wymienione w artykułach na stronie nigdy nie powinny być traktowane jako substytut zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Skuteczność suplementów diety różni się w zależności od osoby.

Używając produktu, należy ściśle przestrzegać podanych instrukcji dotyczących ilości i czasu użytkowania. Ponadto wymienione produkty nie mogą być uważane za narzędzia do leczenia, leczenia, zapobiegania, diagnozowania lub łagodzenia chorób lub stanów patologicznych.

Powtarza się, że w przypadku występowania patologii/problemów każdy suplement diety musi być zatwierdzony i nadzorowany przez kompetentnych specjalistów zgodnie z włoskim prawem.

Odpowiedzialność za ujawnione informacje

Użytkownicy serwisu ponoszą wyłączną odpowiedzialność za wykorzystanie informacji w nim zawartych. Zdecydowanie zaleca się, aby zawsze zasięgać opinii lekarza i/lub specjalistów w odniesieniu do wszelkich wskazań na stronie dotyczących suplementów diety i produktów kosmetycznych.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące stosowania suplementu lub urządzenia, koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Podkreśla się, że informacje rozpowszechniane na tej stronie publikowane są poprzez staranny dobór źródeł, które w miarę możliwości są aktualne i oficjalne.

Nie można jednak zagwarantować braku błędów i poprawności ujawnionych informacji. W związku z tym właściciel tej witryny nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność ani prawdziwość opublikowanych materiałów, w tym opinii użytkowników i ekspertów pochodzących ze źródeł zewnętrznych, takich jak oficjalne strony recenzowanych produktów, sieci społecznościowe lub fora, ani za jakiekolwiek szkody wynikające z wykorzystania takich informacji.

Odpowiedzialność za recenzowane produkty oraz strony internetowe, które je reklamują

Właściciel serwisu nie jest ani dostawcą, ani producentem recenzowanych produktów, dlatego w razie problemów należy skontaktować się bezpośrednio z producentem lub dostawcą interesującego nas produktu.

Należy również zauważyć, że właściciel witryny nie reprezentuje żadnego z dostawców lub producentów recenzowanych produktów i nie ponosi odpowiedzialności za zawartość stron, do których prowadzą łącza. Wskazanie linków nie oznacza akceptacji ani podziału odpowiedzialności ze strony właściciela strony w odniesieniu do legalności, kompletności lub poprawności informacji zawartych na wskazanych stronach.

Należy również powtórzyć, że ta strona nie zajmuje się wysyłką produktu ani pobieraniem płatności i nie może w żaden sposób zostać pociągnięta do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody jakiegokolwiek rodzaju, zarówno fizyczne, jak i moralne, wynikające z niewłaściwego użytkowania opublikowanych treści lub recenzowanych produktów.

Zastrzeżenie reklamowe

Należy pamiętać, że ta witryna może wykorzystywać technikę opowiadania historii do celów reklamowych za pomocą materiałów reklamowych. W związku z tym w niektórych przypadkach mogą pojawić się recenzje klientów z fikcyjnymi nazwiskami, pochodzące z oficjalnych witryn internetowych, które sprzedają produkty lub z innych witryn internetowych, których celem jest promowanie produktów.