Alpha Lingmind New, Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena

Alpha Lingmind New – Nauka języka angielskiego jest niezbędna w dzisiejszym zglobalizowanym świecie, ponieważ jest to język dominujący w komunikacji międzynarodowej, biznesie, nauce i technologii. Biegła znajomość języka angielskiego otwiera możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, umożliwiając ludziom nawiązywanie kontaktu z ludźmi z różnych kultur, dostęp do bogactwa informacji i zwiększanie perspektyw zawodowych. Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz cenną umiejętność, która może prowadzić do lepszego zrozumienia świata i większej umiejętności uczestniczenia w globalnej społeczności.

Alpha Lingmind New to innowacyjna metoda nauki języka angielskiego wykorzystująca system binauralny języka angielskiego, który wykorzystuje synchroniczne dudnienia w celu zwiększenia aktywności mózgu i usprawnienia przyswajania nowych słów. Metoda ta umożliwia efektywną naukę języka angielskiego przez zaledwie 75 minut tygodniowo dla osób na wszystkich poziomach i przyniosła imponujące rezultaty w wielu krajach europejskich.

Czym są dudnienia różnicowe?

Percepcyjne zjawisko dudnień różnicowych zostało odkryte przez Heinricha Wilhelma Dove’a w 1841 roku i po raz pierwszy opisane w literaturze naukowej w 1973 roku .

Percepcyjne złudzenie słuchowe utworzone przez dudnienia różnicowe występuje, gdy do każdego ucha docierają dwa czyste tony o nieco różnych częstotliwościach. Te dwa tony są następnie przetwarzane w naszych mózgach, aby brzmiały jak trzecia częstotliwość. Uważa się, że ta trzecia częstotliwość wywołuje szereg efektów , w tym relaksację i uważność.

Badania akademickie skupiały się na dwóch głównych zastosowaniach dudnień różnicowych:

1) jako leczenie lub terapia

2) jako substytut lub uzupełnienie zażywania narkotyków psychoaktywnych (narkotyki wpływające na układ nerwowy i zmieniające percepcję, nastrój, funkcje poznawcze lub zachowanie).

Binaural beats jako terapia

Alpha Lingmind New

Badania dotyczące uderzeń różnicowych wykazały pozytywny wpływ na łagodzenie bólu, zmniejszenie lęku i pamięć. Istnieją jednak sprzeczne ustalenia dotyczące jego wpływu na koncentrację.

Na przykład metaanaliza obejmująca 22 badania dotyczące wpływu uderzeń różnicowych na pamięć, uwagę, lęk i łagodzenie bólu wykazała, że ​​we wszystkich badaniach efekt był statystycznie istotny i spójny. Stwierdzono efekt reakcji na dawkę, co oznacza, że ​​większa ekspozycja na dźwięki zwiększa ich skuteczność terapeutyczną.

Badania z wykorzystaniem projektów wysokiej jakości również konsekwentnie wykazały efekty: w podwójnie zaślepionej, randomizowanej, kontrolnej próbie krzyżowej (złoty standard badań klinicznych) dudnienia różnicowe zmniejszały intensywność bólu, stres i stosowanie leków przeciwbólowych u pacjentów z bólem przewlekłym w porównaniu ze stymulacją placebo.

Badania mające na celu poprawę uwagi nie wykazały żadnego efektu .

Dudnienia różnicowe można umiejscowić w ramach szeregu innych powszechnie stosowanych cyfrowych terapii opartych na dźwięku, takich jak ASMR (autonomiczna odpowiedź południka sensorycznego). Pojawiające się badania wskazują, że ASMR może mieć terapeutyczne korzyści dla zdrowia psychicznego, co podkreśla szerszy potencjał dźwięków cyfrowych.

Alpha Lingmind New

Alpha Lingmind New: co to jest? Co on robi? Czy to działa na każdego?

Amerykańscy badacze opracowali nową metodę nauki języków o nazwie Alpha Lingmind New. Celem tej metody jest uczynienie nauki prostą i przyjemną, nawet jeśli język jest złożony i zawiera wiele słów. Dzięki tej metodzie łatwo i skutecznie nauczysz się języka angielskiego wykorzystując ludzki mózg, niezależnie od poziomu znajomości języka.

Alpha Lingmind New to kurs online wykorzystujący angielski system binauralny i polegający na nauce przez 5 minut dziennie. Jest odpowiedni zarówno dla tych, którzy nie władają biegle językiem angielskim, jak i tych, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego. Kurs pomaga poprawić środowisko pracy i umiejętności językowe, niezależnie od płci, wieku i lokalizacji.

Kurs jest otwarty dla każdego, nie ma ograniczeń związanych z płcią i wiekiem. Każdy kurs zawiera książeczkę Language Power Book i 3 płyty CD. Kurs składa się z 36 lekcji, z których każda trwa 25 minut. Każda lekcja składa się z trzech faz, obejmujących łącznie 1300 zdań lub 20 000 słów. Cały kurs trwa około czterech miesięcy.

Co oznaczają poszczególne fazy uczenia się?

  • Faza pierwsza:  przyzwyczajenie się do Binaural Beats w tle muzyki relaksacyjnej. Ta faza poprawia postrzeganie bodźców przez mózg. Szybsza transmisja neutronów ma powodować większą koncentrację i świadomość. Wyżej wymienione dźwięki mają szczególną częstotliwość, która wprowadza Cię w stan relaksu i gotowości do działania. Jest to 5-minutowa rozgrzewka zwana fazą „zanurzenia”. Każda płyta ma odpowiednio dopasowaną częstotliwość i rodzaj dźwięków do swojej listy tematów.
  • Druga faza: aktywny proces uczenia się. Każda z 36 dostępnych lekcji nasycona jest szeregiem sytuacji życiowych. To nie tylko bezmyślne pukanie i powtarzanie nagranych sekwencji. Kurs został stworzony z myślą o jak najlepszym przyswajaniu wiedzy. Ponadto daje poczucie pewności, co skutkuje coraz śmielszym inicjowaniem dialogu. Wysłuchaliśmy nagrań, które nie są ścisłymi regułami gramatycznymi, ale praktycznymi formami języka angielskiego. Dla ułatwienia większość ćwiczeń będzie polegała na imitowaniu rozmów, dzięki którym będziesz mógł odnaleźć się za granicą lub w wielokulturowym środowisku. Poniższe tematy mają swoje historie, w które trzeba się zaangażować i odnaleźć siebie. Alpha Lingmind nie jest głosem bezdusznym, ale rozmówcą, przez którego trzeba się przyzwyczaić do głosu osoby trzeciej.
  • Faza trzecia:  czyli wyjście. To ostatnie pięć minut twojej asymilacji. Podobnie jak w fazie „zanurzenia”, przy włączonej funkcji Binaural Beats następuje płynne wyjście. Dzięki aktywnemu relaksowi jest to moment na zapamiętanie całej sekwencji zdań, dialogów i ćwiczeń.

Alpha Lingmind New: Czego mnie to nauczy? Zakres i tematyka

Być może zainteresuje Cię pełny kurs Alpha Lingmind New. Produkt oferuje szeroką gamę przydatnych tematów edukacyjnych, które można wykorzystać w życiu codziennym, w sytuacjach awaryjnych, w podróży i w celach hobbystycznych. Na stronie producenta można zobaczyć pełną listę programu badań. Alpha Lingmind New zawiera 3 płyty CD. Na każdej płycie CD znajduje się 12 lekcji w formie nagrań w formacie mp3. W zestawie będzie Language Power Book, książka A5 z ćwiczeniami z języka angielskiego. Podzielona jest na bloki, które uzupełniają dialogi i pomogą jej utrwalić zdobytą wiedzę. Znajdziesz tu również trzy kursy Systemu Obuusznego w języku angielskim, w formacie pdf, ze szczegółowymi opisami i instrukcjami. Możesz także pobrać skrypty i tłumaczenia dialogów z płyt audio CD.

Alpha Lingmind New

Recenzje Alpha Lingmind New

Alpha Lingmind New to szanowana firma, posiadająca doskonałe recenzje klientów. Unikalna technika nauki języka pozwala na szybką i efektywną naukę. Mózg jest przygotowany do intensywnej pracy rozgrzewkowej, dzięki czemu lepiej przyswaja informacje, nie tylko pojedyncze słowa, ale także reguły gramatyczne. Dźwięki tła wzmacniają zdobytą wiedzę. Dzięki Alpha Lingmind New każdy może doskonalić swoje umiejętności językowe i rozwijać swoje zainteresowania. Niezależny ośrodek badawczy ECMP wykazał, że dobra znajomość języków jest zaletą dla wielu firm przy zatrudnianiu pracowników.

Recenzje Alpha Lingmind New są bardzo pozytywne, a wiele osób uczy się języka angielskiego w ciągu kilku tygodni i jest zadowolonych z wyników. Wielu klientów stwierdziło, że metoda stosowania dudnień różnicowych jest nowa i wyjątkowa, a kurs jest dla nich prosty i przyjemny. Wiele osób wspomniało także, że pomocne byłoby zastosowanie tej metody w szkołach. Ogólnie recenzje na temat Alpha Lingmind New są bardzo pozytywne i wielu klientów zauważyło, że kurs pomógł im nauczyć się i opanować angielski na tyle, aby sprostać wymaganiom ich pracy.

Gdzie kupić kurs Alpha Lingmind New

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij poniższy link, aby zamówić kurs gry na perkusji synchronicznej. Oficjalna strona dystrybutora przekieruje Cię. Co jakiś czas pojawiają się promocje. Powinieneś uważać na inne strony sprzedażowe oferujące zamienniki Alpha Lingmind New, które są nieskuteczne lub mogą wyłudzić Cię z ciężko zarobionych pieniędzy. Poniżej link do oficjalnej strony producenta.

Website | + posts

Jestem studentką uniwersytetu Medycznego ze szczególnym zainteresowaniem naturalnym żywieniem i suplementami diety. Moje doświadczenie zdobyłam w tej dziedzinie, ponieważ musiałem przyjmować wiele suplementów i zauważyłem, że niestety w Internecie jest wiele błędnych informacji. Szukam rozwiązań.